CZ
EN
menu

Prodej, dovoz a výkup vozidel 

Všichni to známe. Někomu stačí dobře napsaná recenze o automobilu, někoho přesvědčí kamarád a někdo tomu podlehne až po svezení. Oněch „spouštěčů“ může být nespočet, ale výsledek je ve většině případů stejný: to auto prostě potřebuji! 

Jenže co nyní? Zkusím štěstí a vyrazím do několika bazarů? Pokusím se obvolat prodejce v Německu? A co když najdu krásný exemplář v Nizozemsku? Jak náročná je administrativa při dovozu vozidel? Otázek bývá mnoho, že? My našim klientům radíme jediné – nechte to na nás, ušetříme Vám mnoho času a samozřejmě i finančních prostředků.

Prodej a dovoz vozidel – co Vám nabízíme:

  • na základě Vašich požadavků prozkoumáme celý trh v rámci Evropy, případně USA
  • zkontaktujeme prodejce, domluvíme přesný postup od prvotní prohlídky vozu až po platební metody
  • na místě zkontrolujeme automobil po technické i administrativní stránce
  • zajistíme veškeré doklady potřebné k přihlášení (a odhlášení) vozidla
  • vozidlo dovezeme na vleku nebo pomocí převozních značek – dle přání klienta

Jakmile se stanete majitelem svého vozu, můžete využít dalších služeb. Náš parkovací areál a servisní zázemí jsou Vám plně k dispozici.

NABÍZÍME TAKÉ MOŽNOST VÝKUPU VOZIDEL? Ano, tento druh prodeje nabídne klientům zejména bezproblémovou a velmi rychlou transakci, nicméně je potřeba stanovit cenu, která bude vyhovovat oběma stranám. Rizika spojená s prodejem a tudíž i náklady vztahující se k délce prodeje (amortizace, prezentace, apod.) totiž přecházejí u tohoto druhu prodeje na prodejce.

Prozkoumejte galerii vozidel, která jsme pro naše klienty již dovezli. Nespecializujeme se jen na klasické nebo exklusivní vozy, rádi přivezeme i zábavné Mini, rodinnou Škodu Superb nebo luxusní BMW M550d – výběr je čistě jen na Vás. Neváhejte nás kontaktovat.

Našim klientům jsme již dovezli

 

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat dotaz