CZ
EN
menu

Prodej a dovoz vozidel 

V případě, že se rozhodnete prodat svůj automobil nebo motocykl, máte sice řadu možností, ale ne každá vám poslouží dle představ. Podívejte se, jak to děláme my, třeba zvolíte komfortní cestu a necháte celý proces na nás.

Prodej vašeho vozu krok za krokem:

Vytvoříme poutavé fotografie. Základním prvkem pro úspěšný prodej jsou vždy emoce. Zájemce se musí do vozidla zamilovat, představit si jej u sebe před domem nebo sám sebe za volantem. Už z fotografií musí rozpoznávat designovou linku, kterou je vozidlo charakterizováno.

Upozorníme na zásadní detaily. Ďábel se skrývá v detailech. Každé vozidlo má prvky, které je potřeba vyzdvihnout, prodat. Ať je to příplatkový výfuk, či spektakulární kombinace interiéru – vždy se jedná o položky určující rozdíl oproti dalším nabídkám.

Místo popisu vyprávíme příběh. Příběhy nejsou pohádky, prodáváme pravdu s emocemi. Při prodeji dáváme přednost příběhům před strohými daty. A když jsou fakta zásadní (například počet vyrobených kusů), proč je nezabalit do balíčku společně s tím, co klient vnímá podprahově neustále? Ano, opět jsou to zejména emoce.

Data a analýzy. Tentokrát bez emocí. Důvěra je pro nás až na prvním místě. Když pečlivě vyladíme emoční stránku inzerce, čeká nás méně zábavná, o to však zásadnější práce – analýza trhu. Máme sofistikované nástroje, které pomáhají naši intuici (a mnohdy i představu klienta) vrátit na správnou cestu. Náš svět je plný dat a to platí i o světe vozidel. Zejména těch, která už nějaký ten pátek brázdí naše silnice. Byla by tedy škoda je nevyužívat.

Chcete prodat, nebo prodávat? Vystavením vozidla prodej začíná, ale zdaleka nekončí. Proklientský přístup – spojení, kterým se řídím po celou dobu prodeje. Takřka okamžitá reakce na dotazy zájemců, zasílání doplňujících informací a samozřejmě osobní představení vozidla jsou brány jako samozřejmost.

My přidáváme více:

  • vozidlo je po celou dobu prodeje uskladněno v našem showroomu nebo v hlídaných garážích
  • zájemce má možnost prohlídky vozu přímo v našem servisu, včetně zvednutí vozu na heveru či napojení na diagnostiku
  • připravujeme veškerou dokumentaci včetně finální protokolu o předání vozidla
  • v rámci prodeje zajistíme přepis vozidla na nového majitele

Výkup vozidel a platba protiúčtem

Tento druh prodeje nabídne klientům zejména bezproblémovou a velmi rychlou transakci, nicméně je potřeba stanovit cenu, která bude vyhovovat oběma stranám. Rizika spojená s prodejem a tudíž i náklady vztahující se k délce prodeje (amortizace, prezentace, apod.) totiž přecházejí u tohoto druhu prodeje na prodejce.

Dovoz nebo přímý nákup vozidel – když vím, co chci

Všichni to známe. Někomu stačí dobře napsaná recenze o automobilu, někoho přesvědčí kamarád a někdo tomu podlehne až po svezení. Oněch „spouštěčů“ může být nespočet, ale výsledek je ve většině případů stejný: to auto prostě potřebuji! 

Jenže co nyní? Zkusím štěstí a vyrazím do několika bazarů? Pokusím se obvolat prodejce v Německu? A co když najdu krásný exemplář v Nizozemsku? Jak náročná je administrativa při dovozu vozidel? Otázek bývá mnoho. My našim klientům radíme jediné – vyberme spolu auto a zbytek nechte na nás.

  • na základě Vašich požadavků prozkoumáme celý trh v rámci Evropy
  • zkontaktujeme prodejce, domluvíme přesný postup od prvotní prohlídky vozu až po platební metody
  • na místě zkontrolujeme automobil po technické i administrativní stránce
  • zajistíme veškeré doklady potřebné k přihlášení (a odhlášení) vozidla
  • vozidlo dovezeme na vleku nebo pomocí převozních značek – dle přání klienta

Jakmile se stanete majitelem svého vozu, můžete využít dalších služeb. Náš parkovací areál a servisní zázemí jsou vám plně k dispozici.

Prozkoumejte galerii vozidel, která jsme pro naše klienty již dovezli. Nespecializujeme se jen na klasické nebo exklusivní vozy, rádi přivezeme i zábavné Mini, rodinnou Škodu Superb nebo luxusní BMW M550d – výběr je čistě jen na vás. Nicméně nejsilnější jsme zejména v oblasti youngtimer vozidel. Neváhejte nás kontaktovat.

Našim klientům jsme již dovezli

 

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat dotaz