CZ
EN
menu

O nás

Heritage Motors. Projekt, který doposud plnil jen naše sny a o kterém jsme prodiskutovali hodiny času, se stal skutečností. Společně tvoříme prostor, kde si každý najde to své.

Cíl je od počátku zcela jasný: přiblížit automobilové (a motocyklové) ikony své doby fanouškům a nadšencům. Lidem, kteří dokáží ocenit poctivě odvedenou práci a vidí ve vozidlech více, než jen dopravní prostředek. Oblastí našeho zájmu jsou nejen vozy let minulých, ale i současných. Heritage, tedy dědictví nebo odkaz dalším generacím, lze totiž vytvářet v každé generaci, samozřejmě i v té současné.

Nezajímají nás pouze specifické legendární kusy, chceme uchovat jakékoliv zajímavé vozy napříč desetiletími tak, abychom se z nich mohli nadále těšit
 my i budoucí generace. Měřítkem tedy není hodnota a stáří, ale zejména kvalita, unikátnost a poctivost – tyto atributy definují vše, co je možno uchovat jako odkaz pro další generace, vše co představuje i náš projekt.

Projekt Heritage Motors je postaven na čtyřech hlavních pilířích, na čtyřech nabízených službách:

Budeme rádi, pokud za své průvodce po dobrodružné cestě plnění svých automobilových snů zvolíte právě nás. Sami víme, jak náročné to může být a rádi vám pomůžeme.

Team Heritage Motors