CZ
EN
menu

PRODÁNO BMW M5 (F10)

Základní parametry vozidla:

Rok výroby: 2013 (8 let)
Barva: Saphirschwarz černá metalíza
Motor: 4395
Převodovka: automatická, 7stupňová
Výkon KW: 412
Výkon PS: 560
Nájezd km: 63.000

Základní charakteristika vozidla:

BMW M5 se vyrábí již od roku 1991. Ačkoliv za tu dobu prošel tento supersedan řadou změn nejen z hlediska designového, ale také koncepčního, i nadále ji fandové označují přízviskem „vlk v rouše beránčím“. Ono se není čemu divit. Nezřídka kdy se za volantem tohoto dnes již velmi luxusního sedanu objevují manažeři a majitelé firem v taliror made oblecích, kteří si s poněkud znuděným pohledem uskrkávají svou ranní kávu a cukají v nekonečných kolonách. A je jim dobře. Minimálně z pohledu komfortu určitě.

Mám zájem o tento vůz

BMW M5 s označením F10 dokáže rozmazlit svého pilota v podstatě jakoukoliv moderní technologií nebo asistentem, které jsou aktuálně dostupné na trhu. Dobře, dobře, říkáte si, ale proč tedy budu kupovat auto, které má 560 koní, když totožnou výbavu nabídne i naftová varianta? To je právě to kouzlo! Ono totiž když si ten manažer doma sundá tu kravatu, odhodí noťas do kouta a rozhodne se, že si zbytek dne užije v duchu opravdu brutálního řádění po okreskách nebo se cestou jen tak zastaví na dvě, tři ostrá kola v Mostě, bude to neskutečná zábava. BMW M5 není nejluxusnější sedan na trhu. Není to ani nejrychlejší sedan a pokud prahnete po ultimativním sportovní náčiní, tak tady jste vedle. Empětka je pro ty, kteří se chtejí bavit stále. Není jim lhostejné, v jakém voze tráví čas při přesunu do práce, do školky pro děti, na dovolenou nebo kamkoliv jinam. Pro ty, kteří řízení milují bez ohledu na denní dobu nebo cestu, kterou právě absolvují. BMW M5 vždy dokáže splnit přesně to, co od něj vyžadujete. I když to tak na první pohled nemusí vypadat. Je to zkrátka vlk v rouše beránčím.

Nabízený vůz BMW M5 je ve vynikajícím technickém stavu, pravidelně udržovaný. Servisní kniha je samozřejmostí. Stav odpovídá nájezdu 63.000 Km 

Důležité prvky výbavy:

  • el. seřiditelná sedadla s pamětí u řidiče i spolujezdce
  • parkovací senzory vpředu i vzadu
  • čtyřzónová digitální klimatizace
  • Bi-xenonové světlomety s funkcí natáčení do zatáček
  • Handfree s Bluetooth a USB

  • sportovní sedadla 
  • samosvorný diferenciál
  • satelitní navigace Professional
  • Head-Up Display
  • Hi-Fi Professional

Kompletní seznam výbavy zašleme na vyžádání nebo ještě lépe předvedeme na místě při zkušební jízdě. Kontaktujte nás prostřednictvím níže uvedeného formuláře, telefonicky nebo e-mailem.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat dotaz